Dzień Otwarty 2019

Dzień otwarty w naszym przedszkolu odbywa się każdego roku. Tym razem było to 18 maja. Zadbaliśmy o to, aby proces adaptacji dziecka należał do miłych przeżyć, dlatego dla każdego czekało wiele atrakcji.
Przyjęci goście mieli okazję zwiedzić placówkę, plac zabaw, poznać ofertę edukacyjną, porozmawiać z nauczycielami i zarządem przedszkola. Zapewne każdy ciekawy był, dlaczego dokładnie o godzinie 10.00 do sali audiowizualnej wbiegły uśmiechnięte Smerfy...? A to dlatego, że rodzice z grupy "Krasnale" zagrali w bajce, przedstawiając jedną z przygód "Smerfów". W sposób bardzo humorystyczny, z wielkim zaangażowaniem, wcielili się w role niebieskich ludków, przez co zyskali sobie sympatię widzów.
Atrakcji w tym dniu nie brakowało. Chętni rodzice wraz z dziećmi mogli wziąć udział w corocznym festiwalu piosenki, który odbył się na świeżym powietrzu w ogrodzie przedszkolnym.
Dla wszystkich przygotowany był poczęstunek. Pamiętaliśmy także specjalnie o przedszkolakach. To dla nich zostały przygotowane dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, popcorn czy możliwość robienia sobie kolorowych warkoczyków.
Można było pobawić się z Myszką Miki czy pobiegać wśród baniek mydlanych. Przez cały czas do dyspozycji dzieci był ogród przedszkolny, kolorowy plac zabaw i piaskownica.
Każdy zapewne znalazł tu coś dla siebie, nie było czasu na nudę, a piękna pogoda zachęcała wszystkich do wspólnej aktywności. Dziękujemy gościom za przyjęcie zaproszenia. Wierzymy, że dla każdego był to mile spędzony czas!

 

 

GALERIA

 

 

Przedstawienie "Smerfy"

 

 

Krótka relacja wideo z Dnia Otwartego

 

 

 

« powrót