Międzynarodowa Wystawa Budowli z Klocków Lego

Dnia 06.03.2018r. przedszkolaki z grupy: „Krasnale” i „Słoneczka” wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Celem naszej wyprawy była Międzynarodowa Wystawa Budowli z Klocków Lego. Dzieci obejrzały ponad 100 najbardziej efektownych makiet z całej Europy.  Chłopcy z zachwytem spacerowali  Aleją Gwiazd Sportu, gdzie mieli okazję stanąć oko w oko z  Robertem Lewandowskim oraz Marcinem Gortatem, dziewczynki zaś świetnie odnalazły się w Strefie Kultowych Bajek: „Smerfy”,” My Little Pony”, „Muminki”  oraz wielu innych. Ponadto dzieci podziwiały pojazd Batmana- Batmobile, strefę Star wars, elementy ludzkiego ciała itp. Zachwytom nie było końca. Ogromną frajdę stanowił FUN PARK – strefa zabaw, pełna kolorowych klocków ,w której dzieci mogły uruchomić swoją wyobraźnię i samodzielnie tworzyć z klocków budowle.

Kolejnym celem naszej wycieczki był Park Trampolin „Hangar 646” na Wale Miedzeszyńskim. Hangar 646 to idealne miejsce na aktywne spędzenie czasu. Skakanie na trampolinach daje nie tylko wiele frajdy i radości, ale również wszechstronnie rozwija całe ciało zarówno dzieci, jak i dorosłych. Gdy już wszyscy założyli czerwone skarpety,  profesjonalna obsługa wprowadziła dzieci w temat, pokazując film instruktażowy, a potem pod czujnym okiem instruktorów rozpoczęliśmy naszą przygodę z trampolinami. Pierwsza była oczywiście rozgrzewka… następnie próbowaliśmy swoich umiejętności w skokach na trampolinach, w grze w zbijaka, zjazdach itp. Energia nas roznosiła. Szaleństwo w parku trampolin zagwarantowało nam wyładowanie emocji, nabór pozytywnej energii oraz świetną zabawę. Zmęczeni, ale zadowoleni udaliśmy się w drogę powrotną do przedszkola.

Wycieczka okazała się wspaniałym przeżyciem. To był niesamowity dzień pełen niezapomnianych wrażeń i emocji.GALERIA« powrót