Grupa „Rybki” wybrała się na wycieczkę do Płocka. Na początku udaliśmy się na Wzgórze Tumskie do Bazyliki Katedralnej, gdzie podziwialiśmy jej piękną architekturę. Kolejnym punktem programu było Muzeum Mazowieckie, w którym oglądaliśmy niezwykłe eksponaty i poznawaliśmy historię regionu. Wiele radości sprawiło dzieciom przymierzanie starodawnych strojów, dzięki którym mogły poczuć klimat dawnych czasów. Potem był spacer uliczkami Płocka. Na placu Starego Rynku podziwialiśmy zabytkowy Ratusz oraz fontannę Afrodyta. Na zakończenie wszyscy z radością zjedli pyszne lody, które były słodkim i miłym zwieńczeniem udanego dnia.