Zajęcia taneczne

 

Zumba Kids zaciera granice pomiędzy sportem i zabawą m.in. poprzez specjalną formułę zajęć i dobraną oryginalną muzykę. Mali tancerze mają możliwość wkroczenia w świat tańca dzięki wspaniałej zabawie, muzyce i atmosferze, jaka panuje na zajęciach.

 

Co tydzień odwiedzamy inny zakątek świata, poznajemy ciekawostki na jego temat, uczymy się charakterystycznego tańca, a pamiątki z podróży wklejamy do paszportów.

 

Zumba Kids to połączenie tańca (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych tańców) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom maksimum zabawy i ruchu w tym samym czasie. 

 

Zumba Kids to nie tylko ćwiczenia i taniec, to także promocja zdrowego trybu życia. Podczas zajęć  dzieci uczą się koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć! Badania wykazały również, iż zajęcia taneczne (ruch, muzyka, koordynacja) pobudzają u dzieci pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka.

 

Zajęcia prowadzi pedagog, instruktor tańca i certyfikowany instruktor Zumba oraz ZumbaKids, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Na zajęcia zaprasza Studio Tańca Show Time.